Kontakt
Masz pytanie odnośnie produktu?
E-mail: kontakt@dryfex.com.pl
Telefon: 67 210-61-19
Regulamin i polityka prywatności
 • Regulamin
 • Regulamin wprowadzony z dniem 17/02/2013.
  Pobierz regulamin (pdf)

  Sklep internetowy DRYFEX, dostępny pod adresem www.dryfex.com.pl, prowadzony jest przez Dryfex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wpisanym w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000120484. Adres siedziby sklepu: al. Powstańców Wielkopolskich 162, 64-920 Piła. Sklep zarejestrowany jest pod numerem NIP: 764-007-51-11, numer Regon: 008026677.

  1. Sklep internetowy DRYFEX prowadzi sprzedaż za pośrednictwem strony www.dryfex.com.pl.

  2. Klientem sklepu internetowego DRYFEX może być osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której ustawa przyznaje zdolność prawną.

  3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym DRYFEX są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz zostały legalnie wprowadzone na polski rynek.

  4. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym DRYFEX są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i wyrażone są w złotych polskich. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

  5. Zamówiony przez Klienta towar, dostarczany jest za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Klient obciążany jest kosztami dostawy określonymi w cenniku przesyłki, znajdującym się w zakładce „Informacje o zakupach”.

  6. Sklep internetowy DRYFEX oferuje następujące formy płatności: przelew bankowy, płatności PayU, płatność za pobraniem.

  7. W przypadku płatności przelewem bankowym oraz płatnościami PayU, zamówienia zostaje poddane realizacji po zaksięgowaniu wpłaty całej kwoty zamówienia.

  8. Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności oraz sposobem dostawy określone są w cenniku przesyłki, znajdującym się w zakładce „Informacje o zakupach”.

  9. Sklep internetowy DRYFEX oferuje osobisty odbiór złożonego zamówienia w siedzibie sklepu DRYFEX: al. Powstańców Wielkopolskich 162, 64-920 Piła.

  10. Sklep internetowy DRYFEX oferuje bezpłatny transport zamówienia, którego wartość przekracza kwotę 200 zł.

  11. Klient dokonujący zakupów w sklepie internetowym DRYFEX zobligowany jest do wypełnienia wszystkich pól formularza zamówienia.

  12. Sklep internetowy DRYFEX zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwość.

  13. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje wiadomość e-mail z informacją o przyjęciu zamówienia oraz z numerem zamówienia. Brak takiego e-maila oznacza, że zamówienie NIE ZOSTAŁO ZAREJESTROWANE w systemie sklepu internetowego DRYFEX.

  14. Czas oczekiwania jest kwestią zróżnicowaną i zależną od dostępności towaru. Jeśli zamawiany towar znajduje się w magazynie sklepu, zostaje wysłany w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (w przypadku płatności przelewem, towar zostaje wysłany po zaksięgowaniu wpłaty wartości całego zamówienia). Jeśli towar musi zostać sprowadzony, czas oczekiwania może wydłużyć się do tygodnia. O czasie oczekiwania na przesyłkę, klient informowany jest w sposób mailowy lub telefoniczny.

  15. Termin otrzymania przesyłki, uzależniony jest od czasu realizacji zamówienia po stronie sklepu oraz od czasu dostawy uzależnionym od firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.

  16. Po wysłaniu zamówienia przez firmę kurierską lub Pocztę Polską, sklep DRYFEX nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe w trakcie trwania transportu.

  17. W przypadku płatności przelewem termin otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

  18. Przesyłki są dostarczane w ciągu 1-3 dni od momentu wysłania zamówienia.

  19. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny).

  20. Jeżeli Klient nie odbierze zamówionej przesyłki pomimo wizyty kuriera lub transportu Poczty Polskiej, sklep internetowy DRYFEX zastrzega sobie prawo do odmowy realizowania kolejnych zamówień od tej osoby.

  21. Informacje znajdujące się na stronach sklepu internetowego DRYFEX nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych w sklepie internetowym DRYFEX, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w regulaminie sklepu internetowego DRYFEX. Moment zawarcia umowy kupna - sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

  22. Kupujący może odstąpić od zawartej umowy, bez podania przyczyn, poprzez złożenie oświadczenia na piśmie w terminie 10 dni od dnia odebrania towaru.

  23. Zwracany towar należy odesłać wraz z otrzymaną fakturą / paragonem i pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na adres siedziby sklepu DRYFEX: al. Powstańców Wielkopolskich 162, 64-920 Piła.

  24. Otrzymany towar powinien być zwrócony w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

  25. Pieniądze za odesłany towar zostaną przelane w terminie 10 dni roboczych przelewem bankowym bądź przekazem pocztowym na dane wskazane przez kupującego. Zwracamy kwotę odpowiadającą cenie zwróconego produktu.

  26. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

  27. Reklamowany towar podlega wymianie w przypadku stwierdzenia wad fabrycznych.

  28. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem.

  29. Reklamacje należy składać poprzez wiadomość e-mail lub poprzez telefon.

  30. Reklamacje na towar zakupiony w sklepie internetowym rozpatrywane są do 14 dni od daty otrzymania towaru reklamowanego.

  31. Podstawą reklamacji jest faktura zakupu / paragon oraz papierowa metka, która znajduje się przy rolce pod folią. Metka musi być koniecznie odesłana razem z tapetą - jest ona potrzebna w celu reklamacji u producenta.

  32. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym DRYFEX. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

  33. Sklep internetowy DRYEX zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

  34. Sklep internetowy DRYEX zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.

  35. Zmiany regulaminu dokonywane są przez sklep internetowy DRYEX i podlegają ogłoszeniu na stronie internetowej sklepu internetowego DRYEX. Zmiany regulaminu nie wpływają negatywnie na prawa i obowiązki Klienta w zakresie zamówień złożonych przed dniem wejścia w życie nowego regulaminu.
 • Polityka prywatności
 • 1. Informacje o charakterze nieosobowym są zbierane automatycznie w celach administracyjnych. Na jej podstawie tworzone są statystyki zbiorcze dotyczące ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań.

  2. Informacje osobowe zbierane są wyłącznie w sposób jawny i za wyraźną zgodą użytkownika. Dane te nie są przekazywane podmiotom trzecim bez zgody użytkownika.

  3. Powzięto wszelkie adekwatne kroki w celu prawidłowego zabezpieczenia przechowywanych danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zablokowania nieautoryzowanego dostępu.

  4. Sklep internetowy DRYFEX nie ponosi odpowiedzialnosci za zakłócenia w działaniu sklepu powstałe nie z jego winy. W szczególności nie ponosi odpowiedzialności finansowej za czasowe wyłączenie prezentacji informacji zawartych na stronie.

  5. W celu usprawnienia działania witryny, na dysku twardym komputera użytkownika mogą być zapisywane pliki tekstowe, tzw. cookie. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celach statycznych.